Дизайн проект

Дизайн-проект – сучасний помічник у реалізації ремонту вашої мрії. 3D візуалізація це фотореалістичне зображення інтер'єру приміщення після ремонту. Тобто ви побачите тривимірне зображення приміщення з фанерованими підлогами та стінами, розставленими меблями та сантехнікою.

Дизайн ванної кімнати - переваги

Для чого потрібно робити для ванної кімнати дизайн? Професійні 3D-дизайни санвузла дозволяють:

 1. Замінити один матеріал на інший до його покупки, якщо він виглядатиме в інтер'єрі не так, як ви очікували. Можна зробити скільки завгодно варіантів підбору.
 2. Додати чи зменшити кількість декоративних елементів, підібрати їхнє оптимальне розміщення.
 3. Вибрати оптимальну сантехніку, меблі, освітлення за розмірами та дизайном в одному салоні.
 4. Отримати грамотний розрахунок кошторису витрат за ремонт, з урахуванням всіх розмірів приміщення. Ви купуєте рівно стільки матеріалів, скільки потрібно для ремонту.
 5. Заощадити вам кошти (до 30%) і час, тому що 3D дизайн ванни враховує відразу всі важливі параметри та ваші уподобання.

Сучасні дизайни ванних кімнат - особливості

Сучасний ремонт у ванній кімнаті передбачає підбір матеріалів, сантехніки, меблів та освітлення, що підходять за функціональними параметрами. Тобто, як мінімум, вони повинні добре переносити підвищену вологість, властиву ванній кімнаті і бути повністю безпечними при експлуатації.
Також обов'язково враховуються такі критерії:

 • Планування ванної кімнати — суміщений санвузол або окремі ванни та туалет.
 • Розмірні параметри санвузла особливо важливо при невеликих параметрах мати точну схему.
 • Смакові уподобання власника.
 • Стилістичний напрямок у ремонті квартири загалом.
 • Модні тенденції при виборі кольору, фактури та стилю.
 • Скільки членів сім'ї будуть користуватися санвузлом.

Експерти салону «Дім Кераміки» завжди готові допомогти зробити оптимальний вибір для втілення вашої мрії про ідеальний ремонт у життя.

Дизайн ванної кімнати - що потрібно знати при замовленні?

Щоб дизайн-проект був складений грамотно і мав не лише візуальне значення, а й практичне застосування, вам необхідно:

 1. Скласти схематичне зображення приміщення з точними розмірами його висоти, ширини, довжини, а також розмірів та місць розташування дверей та вікон. Якщо у вас є Технічний Паспорт, ви можете просто сфотографувати його. Там уже вказано точні параметри санвузла.
 2. Знати розташування важливих каналізаційних висновків, щоб точно визначити місце встановлення сантехніки.
 3. Зробити самостійно зразкову добірку матеріалів, сантехніки, меблів для ванної, освітлення або скористатися готовими рішеннями наших спеціалістів.

Модні інтер'єри ванних кімнат 2022

Модні дизайн проекти ванної кімнати сезону 2022 орієнтовані на інтер'єрні тенденції загалом:

 1. Сьогодні дизайнери поступово виводять ванну із зони інтимного та замкнутого простору, пропонуючи для її облаштування використовувати скляні стіни. Таким чином, приміщення наповниться сонячним світлом, небесними відблисками та свіжою палітрою зелені, створеною самою природою. Ця тенденція робить ще популярнішими відтінки природної палітри.
 2. Природні матеріали та відтінки. Не втрачають актуальності в обробці камінь, цегла, бетон, глиняні, дерев'яні та теракотові текстури. Тому популярність заземлюючих спокійних відтінків зростає. Застосовуйте для ремонту коричневий, сірий кахель для стін та підлоги з ухилом у вогняно-рудий та бежевий.
 3. Велика кількість синіх відтінків в модних інтер'єрах 2022 якнайкраще відображає прагнення зберегти і відновити природні ресурси. Вони також нагадують про їхню важливість у житті кожного з нас.
 4. Яскраві відтінки плитки для підняття настрою та підвищення енергії життєвих сил – ще один тренд нового сезону. Особливо актуальними будуть соковиті відтінки помаранчевого із ухилом до теплого червоного.
 5. Вінтаж або прагнення знайти стабільність і опору в світі, що стрімко розвивається. Це відбивається на величезному розмаїтті приглушених, начебто «припилених» відтінків часу.

У каталозі представлені матеріали для обробки санвузлів модної палітри кольорів.

Санвузол - готові рішення

Якщо ви хочете самостійно зробити дизайн проект ванної та туалету, то у вас для цього є чудова можливість – каталог фото з готовими рішеннями інтер'єрів від дизайнерів салону «Дім Кераміки». Залежно від ваших смакових уподобань та розмірів санвузла, ви можете підібрати інтер'єр у різних стилях.
Сьогодні на гребені популярності: мінімалізм з його лаконічністю та строгістю, скандинавський стиль з акцентом на практичність та функціональність кожного атрибуту. Шанувальники динамічного міського лофта також чудово використовують нові відтінки для реалізації своїх ідей. Ніхто не скасовує і класичні варіації з вінтажними акцентами чи сучасними вкрапленнями у вигляді трекових світильників.
Дизайнери салону плитки «Дім Кераміки» враховують сучасні тенденції для розробки нових інтер'єрів, а значить, ви завжди можете на них покластися – дивіться фотографії ванних кімнат вже реалізованих проектів.

Як використовувати ідеї з інтернету?

На нашому сайті кожен знайде для себе масу оригінальних ідей для ванної кімнати, щоб зробити ремонт на свій смак і в потрібному ціновому сегменті. Різноманітність матеріалів та колекцій сантехніки, меблів, освітлення відкривають для цього величезні можливості. Якщо у вас вже є готова ідея, наприклад, фотографія ванної кімнати з інтернету, то наші менеджери допоможуть вам підібрати матеріали та сантехніку, щоб реалізувати її в життя.
Важливо, вибираючи самостійно дизайн санвузла з інтернету, враховувати розміри приміщення та свої фінансові можливості. Не всі дизайнерські рішення для великого санвузла можна повністю втілити у стандартній ванній звичайній квартирі. Але ви завжди можете взяти цю ідею за основу і використовувати її для ремонту, а наші дизайнери допоможуть вам зробити це правильно.

Як замовити дизайн ванної кімнати безкоштовно?

При покупці матеріалів та інших елементів для ремонту в салоні «Дім Кераміки» у Дніпрі ви отримуєте 3D візуалізацію одного приміщення абсолютно безкоштовно!
Для замовлення необхідно просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим менеджерам!

Де замовити дизайн ванної в Дніпрі?

Замовити 3d дизайн проект ванної в Дніпрі ви можете прямо зараз на сайті салону «Дім Кераміки» або безпосередньо у шоу-румах. Для комфорту гостей салону вже відкрито три виставкові зали у Дніпрі:

 • смт Слобожанський, вул.Паркова, 3.
 • пр. Пушкіна, 7.
 • пр. Героїв 1Г.

Не відкладайте в довгу скриньку свої мрії - ми допоможемо вам втілити їх у життя швидко та комфортно!