Якщо ви вирішили самостійно зайнятися укладанням ламінату, то вам варто перед початком робіт ознайомитися з типовими помилками, які здійснюють всі майстри початківці.
9 «не можна» при укладанні ламінату:
1. Вибирати клас ламінату без урахування особливостей експлуатації приміщення. Клас 31-32 підходить для житлових приміщень. Для офісних приміщень з високою прохідністю вибирайте клас 33 і 34.
2. Відмовлятися від сучасних технологій — сьогодні більшість дощок мають спеціальні пластикові засувки. Вони дозволяють монтувати покриття набагато швидше.
3. Порушувати технологію укладання, наприклад, бити молотком безпосередньо по матеріалу. Потрібно обов'язково підкладати обрізок від іншої дошки.
4. Купувати ламінат до закінчення «чорнових» робіт. У період виконання цих робіт в приміщенні досить волого. Якщо ви будете зберігати в ньому матеріал, то він може змінити геометрію.
5. Вибирати дешеву підкладку. Вона швидко втрачає свої фізичні властивості. Віддавайте перевагу листовому пінополістиролу.
6. Укладати матеріал впритул до стіни, не залишаючи деформаційний шов. Оскільки ламінат виготовляється на основі натуральної деревини, то він схильний сезонному розширенню. Якщо не залишити деформаційний шов, то покриття може піднятися «горбом».
7. Не враховувати напрям природного світла. Дошку потрібно стелити у напрямку світлового потоку, а не перпендикулярно йому. У цьому випадку шви будуть, практично, непомітні.
8. Забувати перевірити підлогу на вади — нерівна основа призводить до деформації готового покриття.
9. Використовувати клей для монтажу. Це призведе до того, що ви не зможете розібрати покриття, в разі необхідності замінити одну з дощок.
Якщо ви не маєте можливості самостійно зайнятися ремонтом, — телефонуйте нам! Професійні майстри обробники з великим практичним досвідом завжди готові прийти вам на допомогу. Замовити послугу ви можете онлайн на сайті https://domkeramiki.ua/uslugi-plitochnika/ або в телефонному режимі.