Актуальне питання — ванна або душова кабіна?

Затіваючи ремонт в санвузлі, кожна сім'я стоїть перед вибором — що купити? Ванну або душову кабіну? Що більш комфортно для сучасної сім'ї та що вигідніше? Ділимося думкою професійних дизайнерів салону «Дом Керамики».
Перш, ніж прийняти остаточне рішення, вони радять відповісти чесно на наступні питання. Саме ці відповіді і підкажуть вам правильне рішення, можливо не найкраще особисто для кожного члена сім'ї, але оптимальне в даний момент часу.

Міні-опитувальник для вибору:

1. Чи є у вашій родині маленькі діти або літні родичі?

2. Якого стилю в інтер'єрі ви дотримуєтеся?

3. Чи багато місця в санвузлі?

4. Чи є необхідність монтажу пральної машини у ванній кімнаті?

5. Сполучений санвузол або роздільні ванна і туалет?

6. Чи можете точно пригадати, коли приймали ванну?

7. Який у вас темперамент?

8. Ви — романтична натура?

Тепер давайте розбиратися докладніше, що можуть дати відповіді на ці питання.

Ванна або душ — що і для кого краще?

1. Якщо у вашій родині є маленькі діти, то вибір, безперечно буде на користь ванної. У ній зручно купати малюка, менше ризик травмувати його, купаючи стоячи. До того ж можна «вчитися плавати раніше, ніж ходити».

2. Для вікових родичів краще душова кабіна, особливо без високого піддону. З ванної людям старшого віку незручно вилазити. Крім того, є ризик, що закрутиться голова після прийняття процедури. Душ в цьому плані дозволяє скупатися швидко і безпечно.

3. Шанувальники класики воліють ванну. Благо, що сучасні виробники обладнають її комфортними аксесуарами, які дозволяють приймати і душ.

4. Якщо приміщення санвузла більш, ніж скромних розмірів, а виникла необхідність встановити в ній же пральну машину, то вибір — душова кабіна, буде більш доцільним.

5. У суміщеному санвузлі рекомендується встановлювати душ-кабіну.

6. Якщо ви не можете точно пригадати, як давно приймали ванну, то варто переглянути своє ставлення до душової кабіни і обрати саме її.

7. Активні та енергійні люди вважають за краще все робити швидко, в тому числі приймати водні процедури. Тим же, хто любить розміреність і стабільність - розслаблююча ванна перед сном — те, що потрібно.

8. Якщо у вашій родині є романтики, тоді сміливо обирайте ванну. Ароматна піна, запалені свічки, красива музика — мрія кожної романтичної натури. В душ-кабіні цього досягти просто нереально!

Ну що? Визначилися? Схоже, що все одно складно. Наші дизайнери рекомендують, якщо дозволяє розмір ванної кімнати купити ванну і душ-кабіну. В цьому випадку всі будуть задоволені!
Якщо ж санвузол критично малий за розмірами, то вам потрібно змиритися з тим, що оптимально обрати душову програму. До того ж сучасний асортимент пропозицій дозволяє купити справжній СПА салон для звичайної квартири в одному сантехничному приладі.

Де купити ванну і душову програму в Дніпрі?

Прямо зараз оформляйте замовлення онлайн на сайті інтернет салону або телефонуйте нашим менеджерам. Також весь асортимент представлений у виставкових залах «Дом Керамики» в Дніпрі.

Будемо раді допомогти вам у вирішенні цього важливого побутового питання!