Ванна кімната 2021 — актуальні тренди

Плануєте ремонт в санвузлі? Тоді вам напевно буде цікаво дізнатися, що буде в моді в цьому році? Як змінилися модні тенденції після пандемії, коли ми всі були змушені більше часу проводити у власному будинку або квартирі.

Нові старі тренди в обладнанні ванної кімнати:

Мінімалізм

Тривале перебування вдома в карантин ще раз підтвердило, що велика кількість декоративних елементів і деталізація в інтер’єрі стомлюють дуже швидко. Це означає, що мінімалізм, як і раніше «рулить» — деталі та принти, яскраві акценти йдуть на другий план. В авангард висуваються якісні матеріали, незвичайні фактури, нестандартні форми. Набирає популярності екологічне спрямування. Як і раніше актуальні лофт, скандинавська стилістика, сучасна обробка.

Базова палітра

Яскраві кольори поступилися пастельним відтінкам, що створює м'яку, затишну, розслаблюючу атмосферу у ванній кімнаті. До базової палітрі можна адресувати ті відтінки, які зустрічаються в природі: чорний, білий, сірий і бежевий. Нейтральні розмиті відтінки легко міксуються з більш соковитими і яскравими варіантами. Але в цілому, це — природна палітра.

Натуральні матеріали і фактури

Цей тренд складно назвати новим, бо він актуальний вже останні років п'ять. Але і здавати своїх позицій він не збирається. Кілька змінюється вплив природи на дизайн, на перший план висуваючи використання в дизайні декоративних елементів природного походження. Наприклад, квітів у горщиках, сухоцвітів, корчів, каменів. Також актуальна буде керамічна плитка з імітацією натуральних деревних і кам'яних структур, наприклад, мармуру, дуба, ясеню. Якщо у вас санвузол великих розмірів, то трендовим буде використання шпалер в сухій зоні. Яскраві еко-принти — вітаються.

Террацо

Як і раніше буде модно декорування стін і підлог поверхонь дрібною мозаїкою з вкрапленням каменю. Дизайнери інтер'єрів пропонують розширити зону обробки на стільниці, раковини і душові. Цей матеріал ідеально підходить для облицювання приміщень будь-якого розміру.

Лаконічні форми

У цьому сезоні на передній план виходять вишукані форми ванн, раковин, меблів. Ванна, що стоїть окремо, умивальник на стільниці без тумби будуть особливо популярні. Змінюються і форми — м'яка округлість поступається місцем прямокутним строгим лініям. Змішувачі також набувають лінійні форми, а латунь поступається місцем матовій кольоровій палітрі.

Відкриті душові

Душові кабіни та бокси змінюють відкриті душові куточки. Вони полегшують інтер'єр, дозволяючи створювати комфортні місця для прийняття водних процедур. Функціональні змішувачі дозволяють не знижувати комфорту експлуатації такого рішення.

В інтернет салоні «Дім Кераміки» представлені всі складові для створення сучасного інтер'єру 2021у санвузлах: керамічна плитка модної кольорової палітри, сантехніка, душові програми, а також канали і трапи.
Бути в тренді з «Дім Кераміки» дуже просто!