Дизайн-проект — ефективний інструмент для спрощення ремонту ванної кімнати і кухні. Компанія «Дом Керамики» виконує безкоштовно 3-D дизайн при замовленні матеріалів для ремонту. Скористайтеся цією вигідною пропозицією і отримайте:

  • Фотореалістичне зображення приміщення після реалізації ремонту.

  • Професійний кошторис витрат на ремонт з точним розрахунком матеріалів, декоративних елементів, сантехніки, меблів та освітлювальних приладів.

  • Оптимальну розкладку кахлю і розстановку сантехнічних приладів, меблів.

  • Чисту економію коштів до 30%.

У чому ваша вигода?

Чому 3-D візуалізація користується такою популярністю в усьому світі? пояснюємо:

  • У вас є можливість побачити, як буде виглядати все, що ви підібрали для ремонту санвузла або кухні в готовому вигляді, ще до оплати. Якщо у вас виходить на зображенні не зовсім те, що ви очікували, ви легко можете змінити всі параметри (колірна палітра, розмір, принт, декор і т.д.). Варіантів підбору може бути стільки, щоб створити віртуальний ідеал ванної кімнати або кухні. І що дуже важливо, —абсолютно безкоштовно!

  • Ви купуєте рівно стільки матеріалів, скільки необхідно — не доведеться думати, куди подіти надлишки, якщо такі залишилися або бігати в пошуках якої бракує плитки, якщо її не вистачило.

  • Відразу враховуються всі параметри, важливі для ремонту: смакові переваги, функціональні особливості матеріалів і сантехніки, ціновий сегмент.

  • Для майстрів, які будуть робити ремонт, вже буде готове «керівництво» до дії.

  • Кваліфікована консультація дизайнера.

Тривимірне зображення ванної кімнати або кухні — реальна можливість зробити ремонт швидко, комфортно і економно.

Як замовити 3D-дизайн прямо зараз?

Любити, щоб все було швидко і по справі? Тоді, ви теж повинні внести невелику, але дуже важливу лепту в реалізацію вашої мрії про ідеальний ремонті.
Покрокова інструкція, що потрібно зробити до того, як ви замовите дизайн-проект:

1. Дістати документи на житло і знайти Технічний Паспорт, в якому є все розмірні параметри санвузла або кухні. Сфотографувати сторінку з цими розмірами.

2. Якщо документа немає, то вам потрібно буде самостійно зробити виміри дуже важливих параметрів: ширину, довжину і висоту кожної поверхні, яку плануєте облицьовувати плиткою. Також заміряйте дверні отвори і вікна (якщо є). Все це покажіть схематично на малюнку приміщення.

3. Вкажіть на схемі місця виведення каналізації і підведення води.

4. Зробіть приблизну добірку на сайті інтернет салону «Дом Керамики» матеріалів, сантехніки, меблів та освітлення у відповідність до ваших уподобань і в цікавому для вас ціновому сегменті.

5. Якщо у вас немає часу самостійно підбирати кожну позицію, — скористайтеся «Готовими рішеннями» наших дизайнерів.

Усе! Тепер ви можете замовити дизайн-проект у професійних дизайнерів салону «Дом Керамики». Телефонуйте або оформляйте заявку онлайн.
Ваші мрії в ваших руках! А ми завжди ради допомогти їх втіленню в життя! Замовляйте 3D-дизайн прямо зараз!