Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб:  10:00–20:00

Нед: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Будхімія — якість та індивідуальний підхід

Ремонт, незалежно від обсягу і масштабності вимагає професійного підходу на кожному етапі. Немає дрібниць! І якісний ремонт не закінчується тільки придбанням красивої кераміки, сантехніки або шпалер. Будівельна хімія, обрана за всіма правилами, забезпечує не тільки естетичну сторону питання, а й відбивається на експлуатаційних характеристиках готового ремонту.
В цьому розділі віртуального салону «Дома Керамики» зібрані всі будівельні суміші та інструменти, необхідні для якісного ремонту.
Якість сумішей підтверджується сертифікатами виробників і позитивними відгуками наших клієнтів.
Однак не завжди результат залежить від якості будівельної хімії. Важливо купити клей, мастику, штукатурку або затірку, що володіє тими функціональними характеристиками, які необхідні для конкретного виду оздоблювальних робіт.
Наприклад, клей для керамічної плитки для обробки ванної кімнати не підходить для укладання порога на вулиці.

Як обрати суху суміш?

Експерти «Дома Керамики» відмінно розбираються в тому, що стосується застосування будівельної хімії. Ви завжди можете безкоштовно проконсультуватися з ними і отримати кваліфіковану пораду для вирішення конкретних завдань.

На що потрібно звертати увагу при виборі будхімії:

  • Якість — віддавайте перевагу надійним виробникам, які надають сертифікат якості, наприклад, таким брендам як Litokol, Sopro, Mapei.

  • Матеріал, для якого буде використовуватися будхімія — для кожного матеріалу використовується певний вид будівельної хімії.

  • Умови експлуатації готової обробки — є універсальні сухі суміші, але доцільніше для особливих умов експлуатації використовувати спеціальну суміш. Наприклад, для обробки «теплої підлоги» керамічною плиткою необхідно вибирати клей з високими показниками термостійкості, а для басейнів і санвузлів — вологостійкі, з антигрибковими добавками.

  • Комфорт під час оздоблювальних робіт — на упаковці завжди вказується час застигання сумішей, їх пластичність і простота підготовки суміші до роботи (скільки часу необхідно для її розведення). Вибирайте те, що для вас буде максимально комфортно. Універсальні варіанти будхімії часто підходять для широкого кола оздоблювальних робіт.

У нашому салоні представлений широкий асортимент сумішей для керамічної плитки, шпалер, покриття для підлоги, штукатурки та ін. Також в цьому розділі ви знайдете матеріали для тепло-, звуко- і вологоізоляції, а також інструменти для комфортного і швидкого ремонту в роботі з будівельною хімією.

Де купити сухі суміші для ремонту в Україні?

Прямо зараз ви можете купити сухі суміші для будь-яких оздоблювальних робіт в интернет-салоні «Дом Керамики». Оформляйте заявку онлайн, не виходячи з дому, або в телефонному режимі. У виставкових залах в Дніпрі також легко купити клей для плитки, паркету, ламінату або шпалер.

Сертифікована якість, швидка обробка замовлень і доставка в мінімальні терміни по всій Україні — гарантуємо!

Вгору