Наша місія — втілення мрії в реальність для кожного українця про красивий і затишний будинок.
Наша мета — постійне розширення можливостей для кожного  жити і працювати в гідних умовах.

Історія компанії «Дом Керамики» починається в 2009 році, коли був відкритий перший шоу-рум в Дніпрі — найбільший в Україні, площею 4500 м2. Уже понад 11 років ми втілюємо мрії наших співвітчизників в реальність, поставляючи керамічну плитку, сантехніку, покриття для підлоги, шпалери, двері, меблі відомих світових брендів.
Серед наших партнерів і постачальників провідні виробники Німеччини, Італії, Іспанії, Єгипту, Португалії, Туреччини, Польщі, Китаю, а також вітчизняні бренди.
Асортимент продукції постійно розширюється, а лояльна цінова політика дозволяє покупцям з будь-яким фінансовим достатком підібрати все необхідне для ремонту.
Ми пишаємося своїми результатами — 87% наших клієнтів рекомендують нас своїм друзям, знайомим і стають нашими друзями назавжди, повертаючись за новими покупками.

«Дом Керамики» — інтернет-магазин


Одночасно з відкриттям салону «Дом Керамики» на Слобожанському проспекті в Дніпрі, компанія розгорнула новий напрямок своєї роботи — інтернет-магазин. Це дозволило розширити географію наших клієнтів.
Будь-який українець може підібрати у себе вдома, сидячи перед екраном комп’ютера або планшета, все, що йому необхідно для швидкого і якісного ремонту. Заявка обробляється в мінімальні терміни, а кваліфіковані онлайн-консультанти завжди готові відповісти на будь-яке питання.

Доставка здійснюється по всій Україні зручним способом для клієнта.

«Дом Керамики» — нові можливості


У 2019 за численних прохань жителів Дніпра, компанія прийняла рішення про відкриття ще одного салону — на Правому березі (проспект Пушкіна 7). Тепер у жителів і гостей міста є ще більше можливостей створювати затишок і комфорт в будинках і на підприємствах.
Зручний під'їзд, парковка для автомобілів і широкий асортимент товарів: від керамічної плитки та сантехніки до вхідних дверей і лампочок.

«Дом Керамики» — місце, в якому зібрано все, щоб втілити ваші мрії про ремонт в реальність. Все в одному магазині, за найкращими цінами в Україні та з бездоганним сервісом.