Кількість
|
Вартість
|
||
|
Душові кабіни відносяться до затребуваною сантехніці. Сьогодні все частіше вибір між ванною і душовою кабіною на користь останньої. Вони дозволяють раціонально використовувати кожен сантиметр вільного простору санвузла, що дуже важливо при нестачі площі. Сучасні виробники пропонують душові кабіни з широкими функціональними можливостями. Яку з них вибрати для своєї ванної кімнати залежить від ваших уподобань і особливостей санвузла.
Душова кабіна - як вибрати?
Серед різноманіття моделей складно не розгубитися. Але, якщо знати, на що потрібно звертати увагу, вибір стане простим і комфортним:
- Розмір - розміри сантехнічного пристрою повинні відповідати розмірними параметрами найбільшого члена сім'ї.
- Наявність піддону - у продажу представлені моделі з піддоном і без. Вони виготовляються з різних матеріалів і мають різну форму. У кожного виду є свої особливості експлуатації, переваги і недоліки.
- Спосіб відкриття дверей - розсувні, що складаються і розсувні. Вибір моделі спирається на різні чинники, в тому числі розміри вільного простору у ванній.
- Матеріал виготовлення дверей - скло, пластик, оргскло, триплекс.
- Наявність додаткових функцій, що перетворюють звичайну душову кабіну в баню, сауну або справжній СПА салон.
- Лейка для душа - матеріал виготовлення, конструктивні особливості.
Тепер давайте розглянемо докладніше кожний з параметрів.
З яким піддоном купити душову кабіну?
Наявність піддону в душ-кабіні визначає її зовнішній вигляд і розширює функціональність. Розглянемо різні варіанти, і тоді вам точно буде простіше визначитися з вибором. Моделі з піддоном розрізняють по:
- Формі і площі піддону - квадратні, прямокутні, радісно. Різноманітність форм і розмірів дозволяє підібрати піддон для установки в кутку, біля стіни або в центрі приміщення.
- Матеріал виготовлення - сталь / чавун з емальованим покриттям, акрил, фаянс, натуральний камінь. Найбільш затребувані вироби з акрилу, так як оптимальні за поєднанням ціна-якість. Металеві з покриттям досить важкі, а емаль швидко втрачає свій зовнішній вигляд. Вироби з фаянсу відрізняються крихкістю і бояться ударів, а натуральний камінь стоїть досить дорого.
- Глибина - низькі моделі висотою 3-5 см комфортні для використання людям з проблемами опорно-рухового апарату, а також літнім. Варіанти з глибоким піддоном (30-40 см) - ідеальний вибір для сімей з малюками. Якщо немає ванної, то вони відмінно підійдуть для купання дитини.
Які бувають розміри душових піддонів?
Розміри душових піддонів визначають розмір і комфорт експлуатації душової кабіни в цілому. Чим більше площа піддона, тим комфортніше користуватися кабіною. Нерідко передбачається установка спеціальних відкидних сидінь, які потребують підвищеної площі. До маленьким розмірам відносяться моделі 70Х70 см і 80х80 см. У них можна тільки комфортно скупатися дуже мініатюрним людям.
Для людей середньої комплекції підійдуть варіанти 90х90 см або 100х100 см.
Великими вважаються, наприклад, піддони 150х120 см. У них ви легко зможете не тільки намилити всі частини тіла, але і нагнутися за впала мочалкою, не ризикуючи отримати травму.
Як правило, розміри сантехніки відображаються на її ціні. Чим вона просторіше, тобто піддон більше, тим ціна вище.
Коли вибирають душ без піддону?
Моделі без піддону значно полегшують візуальне сприйняття інтер'єру. Вода стікає в встановлену зливну систему безпосередньо в підлозі - трапи. Деяких людей напружує те, що потрібно ставати босими ногами прямо на плитковий підлогу. Душ без піддону часто встановлюється в спеціальних глибоких нішах зі стінами, обробленими плиткою. Між стінами встановлюються двері. Такі моделі популярні в громадських душових, наприклад, спортивних комплексів, готелів, басейнів.
Як підібрати розміри душової кабіни?
Вибір розмірів залежить від різних чинників:
- Розмірних параметрів приміщення санвузла. У мініатюрну ванну кімнату складно вмістити душовою бокс з гідромасажем і сауною.
- Фізичних даних членів сім'ї, які будуть користуватися сантехнікою. Чим більше людина, тим просторіше йому потрібна душ-кабіна. Бажано «приміряти» кабіну, зайшовши в неї і симітіровав свої звичні дії в душі, щоб зрозуміти, наскільки вам в ній зручно.
- Якщо ви міняєте ванну на кабіну, обов'язково враховуйте розташування іншої сантехніки і меблів. Відкриті повністю двері можуть діставати до унітазу або тумби. Це буде і заважати їм відкриватися, і створювати ризик розбити або двері, або сантехніку. Тому, перш ніж визначитися з моделлю, зробіть ретельно все виміри приміщення і двері (це стосується орних моделей).
Виробники потурбувалися і про тих, хто хоче поєднати в своєму санвузлі і ванну, і кабіну. Тому випускають моделі душових суміщені з ванною.
Кутова душова кабіна - які двері вибрати?
Кутові кабіни відмінно оптимізують простір, тому вони дуже популярні серед покупців. Залежно від розмірів санвузла, вони можуть мати досить скромні розміри. Наприклад, маленькі душові кабіни квадратні 70Х70 см, радісно 80 на 80 см. Їх часто вибирають для дачі.
У великий санвузол можна купити душовою бокс з задніми стінками і безліччю різних функцій. Всі моделі відрізняються не тільки формою і розміром, але і механізмом відкривання дверей:
- Розпашні - звичний і комфортний дизайн, але вимагає додаткового простору.
- Розсувні - допомагають встановити сантехніку в дуже маленький санвузол. При виборі важливо віддавати перевагу надійному виробникові, який забезпечує високу якість. Ролики, на яких рухаються двері швидко виходять з ладу (зіскакують, заїдають і заклинивают, створюючи дискомфорт при експлуатації).
- Складаються - двері складаються за типом книжкової палітурки всередину. Це дозволяє заощадити простір, але складність конструкції нерідко спричиняє швидкий вихід з ладу механізму.
За типом матеріалу виготовлення двері розрізняють:
- Скляні - відмінний вибір, особливо, якщо віддати перевагу надійному виробникові. Вони не тільки гарантують надійність і міцність конструкції, але і обробляють поверхню спеціальними складами. Це полегшує догляд за скляними дверима, так як вода буквально ковзає по поверхні, не залишаючи мильних розлучень і нальоту. До того ж прозоре скло візуально полегшує сприйняття інтер'єру, розширюючи простір ванної.
- Полістирол (пластик) - випускаються двері матові і прозорі. Легкі і більш скромні в ціні, але швидко втрачають зовнішній лиск за рахунок труднощі догляду.
- Оргскло - більш високоякісний пластик, але боїться подряпин.
- Триплекс - досить дорогий варіант. Виготовляється з розжареного скла зі спеціальним покриттям, яке при сильному ударі розпадається на дрібні негострі шматочки. Відноситься до категорії матеріалів преміум сегменту.
Душові бокси - види і особливості
Якщо ви націлені перетворити свою ванну кімнату на філію СПА салону, то вам на допомогу величезний вибір душових боксів. Вони розрізняються функціоналом:
- Гідромасаж - на стінках встановлюються форсунки, через які подається під напором вода. Вони можуть бути на різній висоті і регулюватися за кутом нахилу і інтенсивності подачі струменя.
- Мультимедійні інструменти - підключення CD- або DVD-плеєрів, радіо або системи гучного зв'язку для телефону. За рахунок того, що всі ці інструменти повинні бути вологостійкість, то їх установка може істотно підняти вартість сантехніки.
- Модулі терапевтичного властивості - парогенератори, озонатори, УФ лампи, ароматизатори та інші пристрої, які благотворно впливають на здоров'я.
Важливо відзначити, що для установки боксу з гідромасажем необхідний тиск в системі більше 2-3 бар. В іншому випадку ефективність роботи цього пристрою буде низькою.
Душовою бокс без гідромасажу
Такі моделі користуються великою популярністю, так як відрізняються демократичною ціною і комфортною експлуатацією. У комплект входить все необхідне для підключення:
- Кабіна з піддоном і стінками, що надійно захищають ванну кімнату від бризок води і піни.
- Душова лійка і змішувач.
Конструкції з алюмінієвого профілю відрізняються надійністю, а скляні двері легко миються, так як мають водо- та грязевідштовхувальне покриття.
Як правило, такі варіанти відрізняються економічною витратою води.
Чи можна купити душовою бокс в Хрущовку?
Таким питанням задаються багато покупців. Важливо знати точні розміри приміщення санвузла і стабільність тиску води в системі, якщо ви хочете купити модель з гідромасажем. Якщо ви підбираєте варіант без додаткових функцій, то головний критерій вибору - відповідність розмірів сантехніки та санвузла.
В асортименті «Будинок Кераміки» представлені бокси для душа різних параметрів, тому підібрати їх не складе труднощів.
Коли варто купити маленькі душові кабіни?
Невеликі моделі варто вибрати в декількох випадках:
- Простір санвузла дуже обмежена в розмірах.
- Ви купуєте модель для дачі, на якій буваєте дуже рідко.
- Нею будуть користуватися тільки діти і підлітки, наприклад, для установки в дитячому басейні, спортивної секції або танцювальному гуртку.
Душова кабіна - де купити недорого в Україні?
В інтернет-салоні «Будинок Кераміки» представлено широкий асортимент душ-кабін від провідних світових брендів Італії, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Фінляндії, Китаю, а також вітчизняна сантехніка сертифікованого якості. На всю сантехніку надається гарантія виробника.
Якщо ви шанувальники шопінгу оффлайн - ласкаво просимо в виставкові зали салону «Будинок Кераміки» в Дніпрі, яких уже три. Салони розташовані за адресою:
- м. Дніпро, смт Слобожанський, вул. Паркова, 3
- м. Дніпро, пр. Пушкіна, 7
- м. Дніпро, проспект Героїв, 1М
Наші менеджери завжди допоможуть вам зробити оптимальний вибір, а покупку - швидкої і комфортної! Доставка по всій Україні!