Унітази типу «компакт» затребувані у покупців завдяки низці переваг:

  • Ціна: серед усіх типів унітазів ця категорія апріорі найдешевша, навіть просунуті модифікації дешевші за аналоги іншої конструкції.
  • Простий монтаж: для встановлення унітазу-компакта потрібно мінімум особливих знань та зусиль – на відміну від підвісного унітазу, наприклад, де необхідне складне кріплення до стіни.
  • Зручність обслуговування: вся арматура, що розміщена в бачку, відкрита для регулярного сервісу та ремонту, доступ до неї легкий, і навіть заміна самого бачка не викличе труднощів.
  • Різноманітність: сьогодні вибір унітазу-компакту є максимально широким, ви можете зустріти моделі в стилі від класики до модерну, є і кольорова сантехніка цього типу.

 

Матеріал унітазу-компакт

 

Так як обирати унітаз-компакт намагаються на тривалий час, звертайте увагу, з чого він виготовлений:

Фаянс. Найбільш збалансований за своїми характеристиками матеріал. Ця кераміка недорога, приваблива зовні, досить надійна і зносостійка (хоча може каламутніти, якщо догляд не регулярний).

 

 

Порцеляна. Цю кераміку відрізняє наявність польового шпату та кварцу. За рахунок цього матеріал менш пористий (його очищення простіше), довговічніший (ресурс перевищує чверть століття) і ефектний. Але й дорожчий.

 

 

Також є унітази-компакти з чавуну та нержавіючої сталі, акрилу, каменю та навіть загартованого скла.

 

Додаткові аксесуари

 

При виборі унітазу-компакту подумайте про комплектацію. Вона може включати:

Сидіння з кришкою. Ідеальне рішення: у такому разі ви точно знаєте, що стульчак підійде за розмірами та стилем до обраної сантехніки.

 

 

Мікроліфт. Приховані всередині кріплення сидіння пружини дозволяють вільно опускати цю деталь з кришкою – вони не впадуть, а опустяться плавно вниз. Так і комфортніше, і менше ризик зашкодити стільцю.• Спеціальні покриття. Іноді на поверхню чаш унітазу наносять захист від бактерій або брудовідштовхуючий шар. Це спростить догляд за сантехнікою, хоч і вимагатиме певної доплати при покупці.

 

 

Гігієнічний душ. Ця система замінює собою біде, що економить ваші гроші та місце у санвузлі. При цьому вбудована система набагато зручніша, ніж придбання та монтаж окремого гігієнічного душу.

 

 

Наш спеціаліст з підбору сантехніки допоможе Вам підібрати ідеальний унітаз-компакт, який поєднуватиме у собі якість, зручність у використанні і красу.

 

 

У салонах «Дім Кераміки» представлений великий вибір унітазів-компактів, а в шоурумах Ви зможете знайти собі стильні готові рішення для дизайну Ваших ванних кімнат та санвузлів.

 

Консультацію ви можете отримати за телефонами:


(067) 447-00-68

(050) 441-49-96

 

А також можете відвідати один із салонів за адресою:

 

м. Дніпро, смт Слобожанське вул. Паркова, 3

 

м. Дніпро, пр. Пушкіна 7

 

м. Дніпро, пр. Героїв 1г

 

Ви можете обрати унітази та компакти онлайн в розділі "Унітази та компакти" на нашому сайті.