Серед величезного розмаїття товарів, які пропонує ринок сантехнічної продукції, складно зорієнтуватися, який тип умивальника кращий.

 

Підвісні умивальники

 

 

Підбираємо умивальник підвісного типу: у чому його особливості? Підвісні моделі виглядають сучасно та стильно. Вони не припускають використання п'єдесталу для раковини. Щоб в цілому інтер'єр санвузла не виглядав недоглянутим, необхідно підібрати гарний сифон. Наприклад, стильний аксесуар з нержавіючої сталі з хромованим напиленням гармоніюватиме з рушникосушителем, виконаним у тому ж дизайні.

 

Підвісні раковини кріпляться до вертикальної поверхні. Тому необхідно переконатися, що стіна витримає навантаження, а кріплення – буде надійним

 

Як вибрати консольний умивальник?

 

 

Консольні умивальники є чимось середнім між підвісними моделями та «тюльпанами». Конструкція кріпиться за допомогою кронштейнів, всі комунікації ховаються в елементі раковини, що примикає до стіни.

 

У деяких консольних раковинах передбачаються додаткові металеві ніжки до підлоги, які утримують прилад на місці. Інші – тримаються лише за рахунок настінних кріплень. Плюси консольних моделей – під умивальником можна розмістити невелику шафку або кошик для білизни. Крім того, вони виглядають дуже стильно та сучасно.

 

Вбудовувані раковини

 

 

Особливості моделей, що вбудовуються. Якщо в дизайні ванної кімнати основний акцент робиться на стільниці, варто придивитися до раковини, що вбудовується. За рахунок того, що умивальник «утоплений», догляд за ним максимально полегшений. З мінусів – варто враховувати, що не кожен матеріал стільниці дозволяє встановити вмивальник, що вбудовується.

 

Умивальник на стільницю

 

 

Вибираємо умивальник на стільницю: стильно та зручно У цьому випадку раковина встановлюється безпосередньо на стільниці. Залежно від розмірів, форми чаші, матеріалу виробу догляд за такою раковиною може бути більш простим або, навпаки, ускладненим. З плюсів таких різновидів – у шафці під раковиною значно більше місця, ніж   моделями, що вбудовуються. Накладна раковина: у чому її особливості? Накладні умивальники розраховані на установку поверх: тумбочки; стільниці; шафки. На відміну від врізних моделей, такі раковини залишаються над «підставкою», а виріз використовується для відведення комунікацій.

 

Напівутоплені моделі умивальників

 

 

Особливо варто виділити напівутоплені моделі, які однією частиною вбудовані в стільницю, а іншою виступають за її межі. Такі раковини виглядають стильно, оригінально.

 

Меблеві умивальники

 

 

Що являють собою меблеві умивальники? Це ще один різновид раковин, які є і умивальником, і стільницею одночасно. Такі моделі зазвичай вибирають для встановлення над пральною машиною, над тумбою або поверх шафи для підлоги.

 

Якщо Ви вирішили робити ремонт у ванній кімнаті і у вас є питання, який умивальник краще виглядатиме і буде зручний саме для Вас, то наш фахівець із підбору сантехніки із задоволенням допоможе Вам та відповість на всі Ваші запитання.

 

 

У салонах «Будинок Кераміки» Ви зможете побачити великий асортимент умивальників на будь-який смак та бюджет, а також є безліч каталогів, які допоможуть Вам визначитися з вибором.

 

Консультацію ви можете отримати за телефонами:
(067) 447-00-68

(050) 441-49-96

 

А також можете відвідати один із салонів за адресою:

 

м. Дніпро, смт Слобожанське вул. Паркова, 3

 

м. Дніпро, пр. Пушкіна 7

 

м. Дніпро, пр. Героїв 1г

 

Ви можете вибрати умивальник онлайн в розділі "Раковини" на нашому сайті.