Коли ви плануєте ремонт у ванній кімнаті, заздалегідь оберіть не тільки  місце встановлення ванни а й такі параметри:  форма  чаші, тип і розмір.

 

 

Розмір ванни

 

При виборі зверніть увагу на такі параметри як:

Висота по бортику — оптимальним вважається показник до 70 см, проте, для родин з малими дітьми та людьми похилого віку варто звернути увагу на нижчі моделі або стандартні ванни на невеликих ніжках;

* Глибина ємності — це дистанція від переливного отвору чи борта до дна. Оптимальним показником є ванни до 60 см (вода має повністю вкривати тіло людини у чаші);

* Завдовжки й завширшки — за цими параметрами варто обирати з урахуванням площі приміщення, але не забуваючи про членів родини, які будуть користуватися сантехнікою: для людей зі звичайною фігурою та зростом до 180 см, ванни — до 80 см у ширину та 180 см у довжину.

 

Яка буває форма:

 

* Класичний варіант — прямокутна ванна, яку можна встановити вздовж стіни, на відстані від перекриття або у ніші відповідного розміру. Такі моделі часто доповнені корпусними панелями з додатковими системами зберігання: поличками, шафками.

 

 

* Для невеликої локації підійде кутова ванна — симетрична модель, сторони якої мають однакові параметри або ж асиметрична з різними довжинами сторін.

 

 

* Цікавим геометричним рішенням можна назвати круглі ванни або ванни з заокругленням — це можуть бути пристінні, острівні або й кутові моделі різної глибини

 

Єдина умова — для облаштування такої ванни потрібна чимала площа.

 

<

 

Яку ванну краще обрати для квартири і для будинку?

 

Як правильно вибрати ванну для локації конкретної площі?

  • Для невеликих ванних кімнат прямокутної чи квадратної форми варто обирати кутову чашу оптимальних розмірів. Над короткою стороною можна встановити умивальник, що також дозволить заощадити місце.
  • Для класичного інтер'єру, якщо місця для сантехніки достатньо, доцільно використовувати прямокутну ванну оптимальних параметрів. За допомогою такого рішення ви легко зможете організувати ванну з додатковим душем.
  • Найбільше можливостей мають власники просторих приміщень — можна не економити на метрах й дозволити собі чашу будь-якого геометричного формату, навіть з додатковими функціями. Позиція розташування: біля стіни, у ніші чи островом.

 

Який обрати матеріал:

 

Все частіше споживач віддає перевагу акриловим ваннам — це вибір енергійних людей, які знають ціну справжнього комфорту. Серед конкурентних переваг таких чаш: оптимальна ціна, високі експлуатаційні характеристики, розмаїття форм, кольорів, розмірів та варіантів комплектації.

 

 

Чавунні моделі сподобаються консерваторам. Це практичні та міцні моделі з відмінними теплозберігаючими властивостями, проте, різноманітністю форм чавунні чаші не відрізняються. На ринку представлено лише прямокутні та овальні версії, що позбавляє покупця індивідуального вибору.

 

Розумним компромісом між ціною та якістю вважаються сталеві ванни, що за експлуатаційними показниками більш наближені до акрилових, аніж до чавунних. Серед переваг: невелика вага (у середньому, 40 кг), тривалий термін експлуатації (до 30 років), великий асортимент геометричних втілень та лояльна ціна.

 

 

Наш спеціаліст по підбору сантехніки з задоволенням допоможе  Вам зробити вірний вибір який підійде саме для Вашого простору. Проконсультує і пояснить всі нюанси.

 

 

Консультацію ви можете отримати за телефонами:
(067) 447-00-68

(050) 441-49-96

 

А також можете  завітати до одного з салонів за адресою:

 

м. Дніпро, смт Слобожанське вул. Парковая, 3


м. Дніпро, пр. Пушкина 7


м. Дніпро, пр. Героев 1 г

 

Також, Ви можете обрати ванну онлайн у розділі "Ванни" на нашому сайті.