Керамограніт — матеріал, який з кожним роком стає все більш затребуваним та модним завдяки новим форматам, великій зносостійкості та різноманітним візуальним ефектам. Його застосовують всюди - на підлозі, на стінах, в інтер'єрах та на свіжому повітрі. Розповідаємо про тренди 2023 року в обробці, за рахунок яких будь-який простір стане стильнішим та сучаснішим.

 

Природні текстури

 

Мармур та камінь залишаться основою для інтер'єру ванної кімнати на найближчі роки. Бажання бачити більше натуральних текстур невипадково — у ритмі великого міста нечасто вдається вибратися на природу. Проте можна створити комфортний інтер'єр у себе вдома.

Для того щоб насолоджуватися красою мармуру, не обов'язково підбирати натуральні слеби - керамограніт відтворює природний малюнок, при цьому залишаючись більш практичним і довговічним матеріалом.

 

 

Zoom-ефект

 

У тренді малюнок натурального каменю з ефектом сильного наближення. Поверхня, оформлена таким керамогранітом, стає сама по собі арт-об'єктом. До того ж такі покриття вражають насиченими відтінками та розкішним виглядом. Кольорові камені – агат, малахіт, аквамарин та кварц – не поступаються за популярністю чорному та білому «мармуру» і виходять за межі ванної кімнати та кухні. Дизайнери активно їх використовують для оформлення віталень, зон відпочинку та кабінетів.

 

 

Терраццо

 

Матеріали з ефектом терраццо популярні вже не перший рік — змінюються лише палітра кольорів, візуальні ефекти і сфера застосування. Дизайнери пропонують використовувати керамограніт терраццо не тільки на підлозі та на стінах, але також для облицювання кухонного острова, області навколо раковини або ванни і навіть для оздоблення підвіконня або місця для сидіння.

 

 

Візуальна простота

 

Нейтральна база не виходить із моди і не здасть позиції найближчими роками. Щодня ми стикаємося з безліччю яскравих фарб та візуальним шумом, тому вдома прагнемо створити спокійний та простий інтер'єр. Сірий чи бежевий як основа палітри – сучасний тренд. Спокійна палітра, що складається з відтінків, що перетікають один в одного, створює ефект своєрідного «кокона», який дає відчуття безпеки і допомагає розслабитися.

 

 

Ефект монолітності

 

Чим простіше і лаконічніше простір, тим стильніше це виглядає. Підлогове або стінове оздоблення, яке виглядає як єдине полотно - тренд сезону. І однотонний керамограніт великого формату — те, що потрібно для його реалізації в інтер'єрі. При професійному укладанні шви практично не помітні і створюють ефект монолітності покриття - це дорожче і елегантніше.

 

 

М'який мінімалізм

 

Мінімалізм асоціюється з монолітними конструкціями та вивіреною картинкою без жодної зайвої деталі. У наступному році фокус зміститься на м'якіший і «тепліший» мінімалізм. Зробити інтер'єри більш живими, затишними та персоналізованими допоможуть теплі кольори в обробці, приємні тактильні фактури, матові поверхні, елементи етнічних стилів або бохо.

 

 

Природність

 

Тренд природності та натуральності в інтер'єрі виражається не лише у використанні натурального дерева, а й у його якісній імітації. Керамограніт під дерево підходить для місць, де через високу вологість неможливо укласти справжнє дерев'яне покриття. Або там, де хочеться зробити «теплу підлогу» — у ванній, кухні та навіть вітальні. У всіх кімнатах дерев'яне покриття створить атмосферу домашнього тепла та комфорту.

 

 

Груба фактура

 

Все частіше у приватних квартирах та будинках дизайнери застосовують грубі фактури: бетон та його імітації, металеві меблі для саду, які використовують зазвичай на відкритому повітрі. Так і керамограніт перестає бути матеріалом тільки для «мокрих» зон і завойовує простір кухонь та віталень як зносостійке ефективне покриття з великим декоративним потенціалом.