Як встановити інсталяцію для унітазу у ванній кімнаті?

 

При виконанні монтажу підлогового або підвісного унітазу обов'язково використовується інсталяція, наявність якої дозволить гарантувати якість і надійність роботи, що проводиться.

 

Злив та каналізаційна система, а також трубопроводи в цьому випадку залишаються захованими під декоративним коробом, де встановлена інсталяція. Це дозволяє не тільки заощаджувати простір, але і надати більшої акуратності ванній кімнаті.

 

 

Звичайно, важливо розуміти, що подібний захід вимагатиме певних навичок, дотримання низки правил та вимог.

 

Сьогодні пропонується кілька видів інсталяції, а саме блочна та рамна.

 

 

У випадку з рамною інсталяцією потрібно використовувати сталеву раму, де передбачатимуться спеціальні кріплення. За допомогою шпильок здійснюватиметься фіксація не тільки системи зливу та каналізаційних відводів, а й безпосередньо саме сантехнічне обладнання.

 

Дешевше обійдеться виконання роботи, використовуючи блочний варіант установки. Здійснюється монтаж тільки на несучу стіну. До системи, що монтується, буде кріпитися зливний бачок. Цей метод користується популярністю тільки за рахунок легкого і недорого монтажу.

 

Основні переваги конструкції

 

  • Економія простору, що особливо вигідно, якщо унітаз встановлюється у невеликому за площею туалеті;
  • Усі комунікації, якими підключається унітаз, залишаються прихованими, що надає кімнаті додаткової акуратності в оформленні;
  • Сантехнічне обладнання можна встановити будь-де, що відкриває для дизайнерів більше можливостей для творчості;
  • Кріплення використовуються стандартні, що унеможливлює виникнення складнощів під час виконання роботи;
  • Використовувати інсталяцію можна не тільки при виконанні установки унітазу, але і раковини, що вигідно, якщо вона має велику вагу;
  • Підвищена надійність конструкції, що гарантує її надійну експлуатацію багато років.

 

Основні вимоги щодо встановлення інсталяції

 

Перш ніж приступити до проведення основної частини робіт, необхідно з урахуванням вимог підібрати інсталяцію, яка максимально вигідно підійде в конкретному випадку. При виборі рекомендується керуватися такими правилами:

 

  • Відразу слід визначитися з розмірами ніші, в якій буде ховатись блок або рама з усією системою;
  • Придбати інсталяцію рекомендується разом з унітазом, це дозволить унеможливити не відповідність отворів під кріплення;
  • Відразу визначитися з типом кріплення: рамочний або блочний. Від цього залежатиме монтаж, а також встановлення фальшпанелей;
  • Потрібно заздалегідь визначитися з місцем, де здійснюватиметься встановлення сантехнічного приладу. Рекомендується монтаж максимально близько до стояка каналізаційної системи.

 

Встановлюємо інсталяцію: послідовність робіт

 

При виконанні монтажу інсталяції необхідно дотримуватися послідовності дій, тільки в цьому випадку робота буде виконана правильно і з урахуванням усіх технологічних вимог.

 

Основні етапи встановлення інсталяції:

 

  1. Виконується розмітка на поверхні стіни та підлоги. На поверхні стіни проводиться лінія під центральну вісь обладнання. Також потрібно заміряти відстань від приладу до основи стіни. Зазначимо, що воно має перевищувати 13,5 мм. Після цього потрібно правильно розрахувати точки розташування зливного бачка. Як правило, бачок повинен бути від підлоги на висоті 1 метр. Визначаються точки на поверхні стіни та підлоги, в які монтуватимуться основні елементи кріплень.
  2. За допомогою перфоратора виконуються отвори за наміченими точками. Після цього в них встановлюються дюбелі. Зазначимо, що незалежно від обраного типу інсталяції кріплення потрібно робити у вертикальній та горизонтальній площині.
  3. У підготовлені отвори з дюбелями монтуються анкери. З їх допомогою буде здійснюватись установка інсталяції у вертикальній площині.
  4. Завершальним етапом виконується монтаж корпусу пристрою, який фіксується спеціальними гвинтами та регульованими гайками. ВАЖЛИВО! При проведенні робіт важливо перевіряти за допомогою рівня положення в площині інсталяції, інакше існує ризик перекосу, через що з'являться складнощі з монтажем сантехнічного приладу. Відрегулювавши за рівнем конструкцію, можна приступати до подальших робіт:
  5. Після встановлення корпусу підводиться комунікація, для цього рекомендується застосовувати фіксуючі пластикові хомути.
  6. Далі виконується перевірка (остаточна) якості фіксації елементів системи, перевіряються розміри пристрою, а також відповідність горизонтального та вертикального рівня.
  7. Якщо все гаразд монтується чаша сантехнічного пристрою.

 

Представляємо вашій увазі кілька цікавих варіантів інсталяції в інтер'єрі:

 

 

 

 

Наш спеціаліст з підбору сантехніки допоможе Вам підібрати відповідну інсталяцію, а також унітаз та кнопку зливу в комплект.

 

 

У салоні представлений великий вибір різноманітних дизайнів. Підберемо саме те, що підійде до Вашого інтер'єру.

 

При покупці всього комплекту отримуєте знижку до 20%!

 

 

Консультацію ви можете отримати за телефонами:
(067) 447-00-68

(050) 441-49-96

 

А також можете відвідати один із салонів за адресою:

 

м. Дніпро, смт Слобожанське вул. Паркова, 3

 

м. Дніпро, пр. Пушкіна 7

 

м. Дніпро, пр. Героїв 1г

 

Ви можете вибрати інсталяцію онлайн у розділі "Інсталяційні системи" на нашому сайті.