ДИЗАЙН ВАННОЇ КІМНАТИ З ЛЮБОВ'Ю ДО ПРИРОДИ


Цей тренд припаде до смаку тим,хто любить природу. Такий образ відновлює зв'язок між людиною і природою. Було доведено, що ми набагато ефективніше і продуктивніше, спокійніше і зосередженіше, коли оточені природою. Можливо, Ви навіть помітили цей тренд в оформленні комерційних будівель, в інтер'єр яких живописно вписані зелені рослини.

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\1.jpg

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\2.jpg

Найшвидший спосіб оформити ванну кімнату так, як ніби вона є частиною природи - це привнести в декор безліч рослин. Можете прикрасити одну стіну зеленню, вибрати плитку під натуральні матеріали і окремо стоїть ванну, а також раковину нестандартної форми, що викликає асоціації про природу. Що стосується колірної палітри, зупиніть свій вибір на спокійних тонах з білими, сірими і зеленими відтінками.

 

Для дамської кімнати найкраще підійдуть шпалери з зеленню. Освітлення також грає досить велику роль в досягненні ефекту натуральності. Вікно в стелі або просто велике вікно дозволить вам використовувати природне світло, а регульоване освітлення з диммером допоможе імітувати його.

 

ПРОСТИЙ ДЕКОР: підсвічуються АРМАТУРА

 

Якщо ви прихильник мінімалістичного дизайну ванної кімнати, цей образ для Вас! Відкриті душові кабіни з прозорими скляними стінками на всю висоту стали немов величезними вітринами для розташованої усередині них арматури, і багато компаній по виробництву сантехніки зробили все можливе, щоб запропонувати багатий асортимент унікальних і цікавих мінімалістських деталей. Прощай, хром! Прийшов час вибирати між чорними, золотими, мідними або матовими елементами.

Візьміть простий умивальник. Унікальну арматуру сантехніки краще поєднувати зі звичайною плиткою, щоб зробити акцент на модному рішенні. Краще встановити відкритий душ або відокремити душову зону прозорими скляними стінками.

 

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\3.jpg

 

Терраццио НЕ ПОСПІШАЄ ЙТИ

 

Терраццо ... Поєднання натурального каменю, цементу і мармуру. Цього року мозаїчний бетон повернувся в моду, і схоже, дизайнери продовжать своє захоплення ним і в 2020. Ефект "терраццо" тепер можна зустріти всюди: в декоративних аксесуарах, на поверхнях стін, столів і "фартухів". У ванній кімнаті цей матеріал найчастіше зустрічається в душовій зоні, як на стінах, так і на підлозі, а також замість керамічної раковини. Це рішення в італійському стилі виразно ніколи не буває нудним завдяки його необмеженим поєднанням кольорів і матеріалів.

 

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\4.jpg

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\5.jpg

Терраццо є довговічним матеріалом, що робить вибір на його користь цілком розумним. За своєю природою терраццо має фрагментовану поверхню, і цей ефект буде краще виглядати з використанням дрібних вкраплень.

 

 

ВІДКРИТІ душові ЗОНИ - ЦЕ ТЕ, ЩО ТРЕБА

 

Що стосується душових, на ринку представлений великий вибір пропозицій. Однак, досить широко затребувані італійські душові кабіни відкритого типу, особливо просунуті, багатофункціональні зразки з сидінням, ефектом туману, підсвічуванням, незапотівающим

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\6.jpg

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\7.jpg

дзеркалом і т.д. З'явилася нова тенденція встановлювати в душовій зоні і ванну. Душ / ванна можуть бути відокремлені від решти ванної кімнати скляною стіною. У чому сенс такої організації простору? Ванна кімната буде виглядати набагато просторіше. Також ми часто помічаємо розділові стіни з чорними рамами, які надають простору вид лофт.

Перед тим, як вибрати такий образ, важливо подумати про доцільність. Об'єднання душа та ванної може бути відмінною ідеєю, але не такий вже практичною. Якщо вони знаходяться в одній зоні, вода і мило потрапляють не тільки на піддон душа, а й на ванну. Якщо дозволяє простір, ми рекомендуємо все-таки облаштувати душ відкритого типу і встановити окрему ванну за межами душової зони.

 

ВИШУКАНА плитка

 

Що стосується плитки, тут вся справа в деталях. Екстравагантна вигадлива плитка нікому більше не потрібна. Потрібен  ретельно підібраний, стриманий зовнішній вигляд. У тренді нейтральна колірна палітра, сірі і матово-чорні тони. Для кілька більш динамічного зовнішнього вигляду можна вибрати текстуровану поверхню. На ринку також представлена ​​елітна, високоякісна плитка як з матовим, так і глянцевим покриттям. Розкіш проявляється у витонченості!

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\8.jpg

D:\Дом Керамики\Медио папка\2021\СТАТЬИ 2021\июнь\1\9.jpg

Якщо якась плитка коштує дорого, це не завжди означає, що вона найбільше вам підходить. Дизайнери експериментують з новими стилями, але завжди краще вибрати більш елегантний образ, який витримає випробування часом. Також ви можете вибрати плитку як темних, так і світлих тонів, але відмовтеся від усього занадто яскравого.